Ota yhteyttä

Ota yhteyttä asiantuntijaamme

Käyttö- ja kunnossapito

Lahtinen Sami

Johtaja, Myynti ja asiakashallinta

+358 44 4253 144

sami.lahtinen@empower.fi

Simola Jari

Liiketoimintajohtaja, Palvelusopimukset

+358 44 4252 452

jari.simola@empower.fi

Vaahersalo Mikko

President, Connectivity & Smart Industry

+358 44 4253 143

mikko.vaahersalo@empower.fi

Seisokinhallinta

Huttunen Kari

Myyntijohtaja, Smart Industry

+358 40 0676 873

kari.huttunen@empower.fi

Ikonen Vesa

Johtaja

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Mäenpää Mikko

Palvelupäällikkö

+358 44 425 3713

mikko.maenpaa@empower.fi

Huoltokeskuspalvelut

Huttunen Kari

Myyntijohtaja, Smart Industry

+358 40 0676 873

kari.huttunen@empower.fi

Ikonen Vesa

Johtaja

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Kemppi Jouni

Vanhempi asiantuntija, pyörivät sähkökoneet

+358 444 252858

jouni.kemppi@empower.fi

Rantala Joonas

Huoltokeskuspäällikkö

+358 44 4253 371

joonas.rantala@empower.fi

Tuottavuus-, laajennus- ja modernisointiprojektit

Huttunen Kari

Myyntijohtaja, Smart Industry

+358 40 0676 873

kari.huttunen@empower.fi

Ikonen Vesa

Johtaja

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Lahtinen Sami

Johtaja, Myynti ja asiakashallinta

+358 44 4253 144

sami.lahtinen@empower.fi