Ota yhteyttä

Ota yhteyttä asiantuntijaamme

Käyttö- ja kunnossapito

Rekinen Tapio

Myyntijohtaja, Smart Industry

+358 45 8525 785

tapio.rekinen@empower.fi

Simola Jari

Liiketoimintajohtaja, Palvelusopimukset

+358 44 4252 452

jari.simola@empower.fi

Seisokinhallinta

Huttunen Kari

Myyntijohtaja, Smart Industry

+358 40 0676 873

kari.huttunen@empower.fi

Ikonen Vesa

Liiketoimintajohtaja, Kunnossapitopalvelut

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Mäenpää Mikko

Yksikön päällikkö, Kunnossapitopalvelut

+358 44 425 3713

mikko.maenpaa@empower.fi

Huoltokeskuspalvelut

Huttunen Kari

Myyntijohtaja, Smart Industry

+358 40 0676 873

kari.huttunen@empower.fi

Ikonen Vesa

Liiketoimintajohtaja, Kunnossapitopalvelut

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Kemppi Jouni

Vanhempi asiantuntija, pyörivät sähkökoneet

+358 444 252858

jouni.kemppi@empower.fi

Rantala Joonas

Yksikön päällikkö, Huoltokeskukset

+358 44 4253 371

joonas.rantala@empower.fi