Ota yhteyttä

Ota yhteyttä asiantuntijaamme

Käyttö- ja kunnossapito

Simola Jari

Liiketoimintajohtaja, Palvelusopimukset

+358 44 4252 452

jari.simola@empower.fi

Vaahersalo Mikko

President, Connectivity & Smart Industry

+358 44 4253 143

mikko.vaahersalo@empower.fi

Seisokinhallinta

Aitta Ville

Yksikön päällikkö

+358 41 5048 041

ville.aitta@empower.fi

Ikonen Vesa

Johtaja

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Savelainen Janne

Liiketoimintajohtaja, Alueelliset palvelut

+358 50 3666 652

janne.savelainen@empower.fi

Huoltokeskuspalvelut

Ikonen Vesa

Johtaja

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Rantala Joonas

Huoltokeskuspäällikkö

+358 44 4253 371

joonas.rantala@empower.fi

Savelainen Janne

Liiketoimintajohtaja, Alueelliset palvelut

+358 50 3666 652

janne.savelainen@empower.fi

Tuottavuus-, laajennus- ja modernisointiprojektit

Huttunen Kari

Yksikön päällikkö

+358 40 0676 873

kari.huttunen@empower.fi

Ikonen Vesa

Johtaja

+358 44 0556 175

vesa.ikonen@empower.fi

Savelainen Janne

Liiketoimintajohtaja, Alueelliset palvelut

+358 50 3666 652

janne.savelainen@empower.fi